Найближчі заходи

27.09.2021
Черкаси - моє рідне місто
Черкаси - моє рідне місто
Запрошуємо взяти участь в онлайн-вікторині "Черкаси - моє рідне місто". Перші троє учасників, які дадуть всі правильні відповіді, отримають призи. Успіхів!!!..
24.09.2021
Краєзнавча книга "Від вересня до вересня"
Краєзнавча книга "Від вересня до вересня"
..
20.09.2021
Тиждень краєзнавства "Я починаюсь з отчої землі"
Тиждень краєзнавства "Я починаюсь з отчої землі"
Запрошуємо до знайомства з відомими людьми Черкаського краю, новими краєзнавчими виданнями, творчими здобутками талановитої молоді. Беріть участь у вікторинах: думайте, знаходьте правильні відповіді і..
Персональний сайт "Василь Симоненко"
Проєкт обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка знайомить із життям, творчістю та увічненням пам'яті українського письменника, журналіста Василя Симоненка
Календар подій
Запрошуємо до розділу "Календар подій" для більш детального ознайомлення про всі події, які відбуватимуться найближчим часом у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Книжкова френдзона

Брандіс Катя. Серія книг «Діти Лісу».
Гридін Сергій. Крейзі
Штефан Аліна. Літо довжиною в ДНК
Кей Кетті, Шипмен Клер. Код Упевненості для дівчат.
Нікуліна Анастасія, Бакулін Олег. Більше нікому.
Пенніпакер Сара. Тут, у реальному світі

Останні новини

Хроніка Тижня краєзнавства

Хроніка Тижня краєзнавства

Краєзнавчі знайомства "Творчі голоси Черкащини".Бібліоквест "Першому плану забудови Черкас - 195!".Творча зустріч "Неспокій душі Григорія Голиша".Краєзнавча розповідь "Розвінчувач легенд Валентин Лазу..

«За портретами імена, за іменами - історія»

«За портретами імена, за іменами - історія»

14.09.21 р. у читальному залі нашої бібліотеки для студентів Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу було проведено відеовікторину «За портретами імена, за іменами - історія».&n..

"Сонячні кларнети" в місті ЧЕ

"Сонячні кларнети" в місті ЧЕ

12 вересня в Симоненківській книгозбірні у змішаному форматі відбувся літературний проект «Сонячні кларнети». Понад 60 учасників під’єдналися до заходу онлайн за допомогою платформи ZOOM, а делегац..

Актуально для молоді

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, втілюйте в життя ваші плани на майбутнє!

Сучасні й освідчені, ви - творці сьогодення та майбутнього.

Втілити ваші задуми у навчанні, бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті, в мистецтві вам допоможе наша рубрика

Більше
НАШ КАНАЛ YouTube

 Пропонуємо знайомство з відеопродукцією Симоненківської книгозбірні: тематичними підбірками та окремими відео, що мають інформативну, патріотично-виховну та культурно-просвітницьку мету.

  Відео з актуальних тем інформують  про важливі події року; пам'ятні дати  і видатних діячів України і Черкащини; нові книги та періодичні видання із фондів ОБЮ ім. В. Симоненка; заходи на підтримку творчості і  самовираження юнацтва та молоді. А ще допомагають цікаво і  корисно провести своє дозвілля.

   Приємного перегляду!

Каталог відео
78888 ...