2022 - рік 45-річчя від дня заснування нашої бібліотеки

Найближчі заходи

30.06.2022
Увага! Інформація для переселенців
Увага! Інформація для переселенців
Телефони, адреси, сайти на допомогу внутрішньо переміщеним особам..
29.06.2022
Ми є! Ми - майбутнє України
Ми є! Ми - майбутнє України
Святкова програма до дня конституції України..
28.06.2022
Конституції України – 26
Конституції України – 26
Цього року Конституції України - головному зводу законів нашої держави, виповнюється 26 років. Українська Конституція має вищу юридичну силу в законодавстві. Над нею читають свою присягу всі президен..

Останні новини

День рибальства

День рибальства

Багато невирішених питань можна вирішити, якщо забути про них і піти порибалити. (Джиммі Каннон) Міжнародному дню рибальства, який у всьому світі відзначається 27 червня, присвячується!!! Вс..

Спів чуття Надії Кир'ян

Спів чуття Надії Кир'ян

24 червня виповнюється 76 років відомій письменниці, перекладачці, журналістці - Надії Кир'ян. До її минулорічного ювілею ми готували відеочитання кращих зразків її інтимної лірики. Пропонуємо згадати..

Черкащина - це Україна

Черкащина - це Україна

Постери та листівки можна придбати в Симоненківській книгозбірні!..

Персональний сайт "Василь Симоненко"
Проєкт обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка знайомить із життям, творчістю та увічненням пам'яті українського письменника, журналіста Василя Симоненка
Календар подій
Запрошуємо до розділу "Календар подій" для більш детального ознайомлення про всі події, які відбуватимуться найближчим часом у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Книжкова френдзона: для вас і ваших друзів.
HOT NEW BOOK

Валентайн Ніколь «Теорія ймовірностей для подорожнього в часі»
Ґелліко Пол «Дженні»
Гнатенко Дарина «Гніздо Кажана»
Драгт Тонке «Лист до Короля»
Муньйос Раян, Пем «Відлуння»
Пропонуємо вашій увазі новинку Брукса Джеральдіна «Хранителі Книги», яка перекладена 40 мовами світу та нагороджена премією «Merry Shelley».
Актуально для молоді

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, втілюйте в життя ваші плани на майбутнє!

Сучасні й освідчені, ви - творці сьогодення та майбутнього.

Втілити ваші задуми у навчанні, бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті, в мистецтві вам допоможе наша рубрика

Більше
НАШ КАНАЛ YouTube

 Пропонуємо знайомство з відеопродукцією Симоненківської книгозбірні: тематичними підбірками та окремими відео, що мають інформативну, патріотично-виховну та культурно-просвітницьку мету.

  Відео з актуальних тем інформують  про важливі події року; пам'ятні дати  і видатних діячів України і Черкащини; нові книги та періодичні видання із фондів ОБЮ ім. В. Симоненка; заходи на підтримку творчості і  самовираження юнацтва та молоді. А ще допомагають цікаво і  корисно провести своє дозвілля.

   Приємного перегляду!

Каталог відео
78888 ...