2022 - рік 45-річчя від дня заснування нашої бібліотеки

Найближчі заходи

04.12.2022
Тепло сердець - Воїнам Світла
Тепло сердець - Воїнам Світла
6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Наші ЗСУ сьогодні мужньо боронять Українську землю від рашиської нечисті. Запрошуємо всіх небайдужих підтримати ЗСУ та долучитись до патріотичної акці..
03.12.2022
Передай добро по колу
Передай добро по колу
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені...
29.11.2022
Вітальні подарунки до Дня Збройних Сил України
Вітальні подарунки до Дня Збройних Сил України
29 грудня до Симоненківської книгозбірні завітала волонтерка, очільник ГО «Інститут сприяння партнерству та соціальних ініціатив» Світлана Обманюк. ..

Останні новини

Загадкові літери на цеглі

Загадкові літери на цеглі

24 листопада у бібліотеці відбувалася презентація нової книги краєзнавця Олександра Самкова «Загадкові літери на цеглі»Де на Черкащині у різні часи виготовляли цеглу, як по одній цеглині можна визначи..

Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

Пропонуємо до вашої уваги актуальні та цікаві книги для підлітків про славетних козаків..

Небуденна

Небуденна

27 вересня 2022 року виповнилося б 60 років від дня народження нашої землячки, письменниці, літературознавиці Ніли Зборовської. Пам’яті Ніли Зборовської присвячується…..

Персональний сайт "Василь Симоненко"
Проєкт обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка знайомить із життям, творчістю та увічненням пам'яті українського письменника, журналіста Василя Симоненка
Календар подій
Запрошуємо до розділу "Календар подій" для більш детального ознайомлення про всі події, які відбуватимуться найближчим часом у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Книжкова френдзона: для вас і ваших друзів.
HOT NEW BOOK

Надія Кирей  Веселопед.
Яніна Діденко, Надія Кукса  Хранителі спадщини Потясминня: мандрівка крізь часи.
Лілія Кобзар Трамонтана.
Антологія творів письменників Черкащини про Тараса Шевченка.
Булатова Марина, Бубка Сергій  Олімпійський рух: історія і сучасність.
Бубка Сергій , Булатова Марина   Олімпійське Сузір'я України
Актуально для молоді

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, втілюйте в життя ваші плани на майбутнє!

Сучасні й освідчені, ви - творці сьогодення та майбутнього.

Втілити ваші задуми у навчанні, бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті, в мистецтві вам допоможе наша рубрика

Більше
НАШ КАНАЛ YouTube

 Пропонуємо знайомство з відеопродукцією Симоненківської книгозбірні: тематичними підбірками та окремими відео, що мають інформативну, патріотично-виховну та культурно-просвітницьку мету.

  Відео з актуальних тем інформують  про важливі події року; пам'ятні дати  і видатних діячів України і Черкащини; нові книги та періодичні видання із фондів ОБЮ ім. В. Симоненка; заходи на підтримку творчості і  самовираження юнацтва та молоді. А ще допомагають цікаво і  корисно провести своє дозвілля.

   Приємного перегляду!

Каталог відео
78888 ...