Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < грудня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        

П'ятниця, 26 грудня 2014

Молодь читає Василя Симоненка

Поезія Василя Симоненка, 80-річчя якого ми будемо відзначати у 2015 році, надзвичайно близька сучасному молодому поколінню українців.

Це яскраво засвідчив конкурс читців поезій В.Симоненка „Поет духовної свободи”, який впродовж листопада-грудня цього року проходив в рамках міського літературно-мистецького проекту присвяченого 80-річчю від дня народження письменника під назвою „Ти знаєш, що ти людина…” . Його засновники – Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і міський методичний кабінет установ освіти. А змагалися між собою учні загальноосвітніх навчальних закладів.

 23 грудня в обласній юнацькій бібліотеці, що носить ім’я поета, відбувся ІІІ фінальний етап конкурсу. В ньому взяли участь 20 фіналістів – учнів загальноосвітніх, спеціалізованих шкіл міста, колегіуму „Берегиня”, фізико-математичного ліцею та спеціальної школи-інтернату. Всі вони - переможці відбіркового туру, який відбувся напередодні у загальноосвітній школі № 33 ім. В.Симоненка.

Члени журі, до складу якого ввійшли педагогічні працівники, черкаські письменники і бібліотекарі, враховуючи відтворення емоційної насиченості твору, вміння висловити своє особисте ставлення, передати зміст і настрій слухачам, відзначили високий рівень виступів кожного учасника конкурсу і визначили переможців у 3-х номінаціях.

В номінації „Світ який – мереживо казкове!” перемогу здобули учні СШ № 3 Кривач Ілля, Олійник Артем, Опарів Ілля, які посіли І місце, ІІ місце розділили учні спеціальної школи-інтернату Солод Каріна і Філіпов Олександр, ІІІ місце дісталося учню СШ № 17 Коновальчуку Андрію.

В номінації „Мрійництво, жаго моя, живи!” відзначені: учениці СШ № 20 Кононенко Анастасія – І місце, ЗОШ № 4 Бринько Анастасія – ІІ місце, ЗОШ № 2 Титаренко Віолета – ІІІ місце.

В номінації „Ти знаєш, що ти людина…” І місце посіла учениця колегіуму „Берегиня” Скрипай Вероніка, ІІ місце – учениця СШ № 18 Богославець Віталіна, ІІІ місце розділили учні СШ № 33 Бондар Дар’я і ЗОШ № 12 Гурін Володимир.

Кожен учасник конкурсу отримав від обласної письменницької організації примірник часопису „Холодний Яр”, а переможці – книги черкаських письменників. Симоненківська книгозбірня обдарувала читців, які зайняли перші місця у трьох номінаціях збірками поезій Василя Симоненка, адже найкраща вдячність нащадків для поета – читати його твори.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка запрошує всіх небайдужих і залюблених у слово письменника в 2015 році, який оголошений роком В.Симоненка на Черкащині, найактивніше і найширше долучатися до популяризації його творчості.

IMG 1203 IMG 1207 IMG 1225 IMG 1123 IMG 1159 IMG 1239

Read more

За тебе молюся, солдате!

21 грудня у бібліотеці відбувся концерт-зустріч із воїнами АТО, які відстоюють незалежність і цілісність України на її східних кордонах.

На зустріч із молоддю завітали бійці групи зв’язку тактичного підрозділу „Карпати” 128-ї гірсько-піхотної бригади сержант М.Д.Глушко і старший прапорщик І.В.Ус, які нині перебувають на ротації в Черкасах.

Організували зустріч учасники літературної студії „Дебют”, що працює при бібліотеці, учениця загальноосвітньої школи № 19 Юлія Даценко і студентка державного бізнес-коледжу Анжеліка Коваль за ініціативи молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив”. Дівчата зібрали творчу молодь міста. Вони читали воїнам власні патріотичні поезії, співали пісні, демонстрували майстерність у виконанні танців. Особливо зворушливим став виступ учасників Зразкової вокальної студії „Браво” Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Вікторії Самойленко.

Щоб зігріти серця українських бійців, юнаки і дівчата дарували воїнам і їх побратимам книги та обереги, які зробили власноруч.

Максим Дмитрович Глушко і Ігор Володимирович Ус, дякуючи молоді, наголосили, що задля миру в Україні та її щасливого майбутнього вони і відстоюють східні рубежі нашої держави.

IMG 1024 IMG 1022 IMG 1079 IMG 1080

Read more