Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Приворот-зілля слова відомої черкаської письменниці, літературознавця Валентини Коваленко зібрало 18 вересня у бібліотеці побратимів і посестер по перу, педагогічну і бібліотечну спільноту, учнівську і студентську молодь, численних прихильників творчості на її творчий вечір з нагоди 55-річного ювілею.
Валентина Михайлівна кандидат педагогічних наук, член НСПУ. У її творчому доробку збірки поезій та прози «З любові», «Перевесла істин», «Приворот-зілля», «Вовчик», «Ненароджене сонце, або Великий піст Зінька Самгородського», «Трунок Сварожого рога», «Перелесниця», «Тобі б моїм поговорить вогнем», «Приворот-зілля. Зібране», ряд навчально-методичних посібників для вчителів та літературно-обдарованої молоді «На осонні слова», «Поетичний гербарій», «До щирця поетичного слова», «Роду криниця віща». Вона співавторка та авторка підручників з літератури рідного краю, досліджень про творчу лабораторію відомих письменників, автор-укладач багатьох тематичних збірників. Творчість письменниці пошанована рядом літературних премій.
Від письменницької громади ювілярку привітав голова обласної спілки Володимир Поліщук, відзначивши вічно живу, українську сутність і громадянську позицію її поезії, яка постійно набуває нових форм і площин.
Теплі, хвилюючі слова на адресу Валентини Михайлівни звучали від інших спілчан та вчителів і учнів колегіуму «Берегиня». Приємний сюрприз для іменинниці і всіх присутніх зробила видавець Юлія Чабаненко, яка представила обкладинку нової прозової книги письменниці «Втеча», що незабаром побачить світ у її видавництві.
Ювілярка ділилась роздумами про свою прозову творчість, з щемом згадала історію написання твору «Вовчик», розповіла про нові твори «Мій рай» та «Втеча», читала свої поезії. Щира розмова з аудиторією перейшла в діалог щодо її літературної і громадської діяльності.
Ліричного настрою зустрічі надали пісні на слова поезій Валентини Коваленко, проникливо виконані композиторкою і виконавицею Тамілою Чупак та музичне вітання від Заслуженої артистки України Наталії Мамалиги.
Завершився вечір на гумористичній хвилі авторськими пародіями на вірші авторки у виконанні пародиста Івана Дубініна.