Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Проведено День держави «Греція – колиска західної цивілізації» із циклу вечорів толерантності «Мистецтво жити поряд».

Студенти коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету економіки і менеджменту познайомилися з історією, звичаями і традиціями, культурними надбаннями держави Греція. Жвавий інтерес у молодих людей викликала розповідь про цікаві аспекти із життя країни, запрошеної на захід представниці черкаської міської грецької громадської організації «ЕНЕСІ» – Пащенко Інни Валеріївни.

Після спілкування з гостею і ознайомлення з книжково-ілюстративною виставкою «Архіпелаг бога Сонця: Греція» у юнаків і дівчат з’явилося бажання  більше дізнатися про цю державу і відвідати батьківщину античного мистецтва.

 

IMG_4381    IMG_4384

 

 Відбулося засідання соціально-адаптаційного клубу "Пізнай себе" за темою „Духовний світ українства” за участі першого українського доктора культурології, професора кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Китової Світлани Андріївни.

Присутні на зустрічі студенти гуманітарно-правового ліцею та учні   10-А класу ЗОШ № 11 поспілкувалися із Світланою Андріївною, з цікавістю прослухали розповідь про безмежний світ духовної та матеріальної культури українського народу, її особливості в різних регіонах країни, в тому числі і на Черкащині.

Юнаки та дівчата ознайомились з книгами із фондів бібліотеки, автором яких є Китова С.А.: „Полотняний літопис України: семантика орнаменту українського рушника”, „Колядки та щедрівки в сучасних записах”, „Християнські засади українського весілля” та іншими виданнями.

Результатом зустрічі стало усвідомлення молодими людьми своєї причетності до долі країни, відчуття відповідальності за збереження і примноження її духовних скарбів.

 

IMG_4378 IMG_4377

 

Відбулося засідання молодіжного об’єднання «Стимул» за темою «Оптимізм як спосіб досягнення успіхів» за участю старшого викладача кафедри практичної психології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Дударенко Ірини Станіславівни.

Присутні на засідання студенти Черкаського комерційного технікуму з цікавістю взяли участь в обговоренні запропонованої теми. А наприкінці зустрічі, під впливом розповіді Ірини Станіславівни, серед присутніх не залишилось жодного песиміста, а значна кількість реалістів стала оптимістами!

Песиміст у кожній можливості бачить кризу, а оптиміст у кожній кризі – можливість!

 

IMG_4371 IMG_4370

Літературно-мистецький вечір "Я воскрес, щоб із вами жити..." завершив цикл січневих бібліотечних заходів присвячених 76-й річниці від дня народження видатного українського письменника В. А. Симоненка.

Його життя і творчість небайдужі сучасному молодому поколінню. Це підтвердили й переможці Всеукраїнських конкурсів читців, учениці колегіуму "Берегиня" Циганчук Аліна та Жаровська Оксана. З їхніх уст на вечорі проникливо звучали неперебутні твори Василя Симненка.

На заході демонструвалися слайди фотографій та фрагменти з теленарису І. Дідик "Рожеві лебеді В. Симоненка", лунав живий голос поета у запису.

А завершальним акордом стала пісня "Синові" у виконанні учениці СПШ №17 Видовської Юлії.

Запрошені на вечір старшокласники ЗОШ с. Леськи Черкаського району, які не в перше відвідують заходи в нашій бібліотеці, з цікавістю гортали збірки поезій, що були представлені на книжковій виставці, шукаючи в них свої "духовні острови".