Крізь їхні серця проросла Україна - / 26.05.2026 /
23 травня в Україні відзначали День Героїв, встановлений на честь
українських захисників та захисниць, які виборювали і виборюють свободу та
незалежність України – від минулих часів до сьогодення.
З нагоди відзначення цієї дати в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка
пройшли діалоги про незабутніх «Крізь їхні серця проросла Україна».
Говорили про те, що для когось російсько-українська війна почалася у 2014
році, для когось у 2022 та по закінченні війни всі живі здригнемося від цифри,
коли буде озвучено число загиблих. Адже уже сьогодні ми бачимо як рясніють
українськими прапорами наші кладовища, де хоронять Воїнів Світла по всій
Україні і де вже створені Алеї Героїв.
Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих учні та викладачі Черкаського професійного
автодорожнього ліцею та Черкаського кооперативного економіко-правового фахового
коледжу.
Під час заходу завідувачка відділу
читальних залів Катерина Вербівська разом зі студентами вдячно згадували всіх тих,
хто в боротьбі за волю і долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто спить
вічним сном в знаних і безіменних могилах, які розкидані по українській землі.
Дякували всім славним синам і донькам України за збережене нам життя і віддали
шану борцям за свободу і незалежність України.
Вічна слава всім тим, хто відійшов до небесного війська і доземний уклін
тим, хто виборює нам життя.
Слава Україні! Слава нашим Героям!






