Брандіс Катя. Серія книг «Діти Лісу».

  • Брандіс Катя. Серія книг «Діти Лісу».

Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа

Діти лісу. Книга 2. Небезпечна дружба

Діти лісу. Книга 3. Таємниця Голлі


Серія книг «Діти лісу» написана в жанрі дитячого фентезі.

«Перетворення Караґа» – перша книга із серії «Діти Лісу» німецької авторки Каті Брандіс знайомить читачів зі світом, у якому живуть люди, тварини й перевертні. Караґ – хлопчик-пума, який разом із батьками та сестрою мешкає в Скелястих горах. Однак родина цих великих котів не звичайна: вони всі можуть набувати людської подоби, а відтак жити у двох світах. Проте головний герой вирішив обрати лише один – світ людей.

У книзі йдеться про те, як складно зробити правильний вибір і ще складніше не зійти з обраної стежки. Адже в людському світі також багато хижаків, які загрожують тобі – якщо не фізично, то морально. Один із таких – названий брат хлопчика, бо в прийомній сім’ї й у школі також часом потрібно виживати, як і в лісі. Однак Караґові пощастило: його знайшли такі ж, як і він, перевертні. У спеціальній школі для Дітей Лісу він зустрів вірних друзів і мудрих учителів, тож попереду – життя, сповнене пригод.

«Небезпечна дружба» – друга книга із серії «Діти Лісу». Хлопчик-пума Караґ, який вчиться в спеціальній школі для дітей-перевертнів, знову постає перед складним життєвим вибором. Між тваринною могутністю, яку йому пропонує багатий і жорстокий Ендрю Міллінґ, і людяністю та добротою Караґ обирає друге. Однак за можливість бути поряд із друзями та рідними йому доведеться поборотися.

«Таємниця Голлі» – третя книга з серії-бестселера «Діти Лісу» про дивовижних підлітків, що вміють перетворюватися на звірів.

У місті відбулася низка таємничих крадіжок. Злодій проникає навіть туди, куди звичайній людині ні за що не потрапити. Поки поліція розгублено розмірковує, юнак-пума Караґ і його друзі взялися за розслідування. Вони припустили, що викрадач подібний до них, тобто вміє перетворюватися на тварину або комаху... Але коли Караґ знайшов сліди злодія, він був шокований: все вказувало, що ймовірний злочинець – його найліпша подруга Голлі. Якщо це правда, то як вчинити у такому випадку?

78888 ...