Роджер Макнамі. Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

  • Роджер Макнамі. Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Яким є вплив Facebook на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації?
«Зафейсбучені» – бестселер The New York Times, книжка відомого венчурного капіталіста Роджера Макнамі, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Цукерберга, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ як ця всесвітньо відома соцмережа.
Автор відкриває всю правду про сучасні технології, завдяки яким найпопулярніші соцмережі маніпулюють увагою, шкодять невинним людям чи країнам. Він розповідає про загрозу для демократії через технічні та бізнес-рішення власників соцмереж, а також роздумує над тим, як знайти вихід з цієї кризи.

«Інтернет-платформи, які ми так любимо, завдають шкоди окремим країнам та цілому світові. Ці платформи також можуть шкодити нам, а ми навіть не здогадуємося про це… Але в нас, користувачів, більше влади, ніж ми думаємо. Ми потрібні інтернет-платформам. Їм потрібна наша увага. І коли ми її даємо, вони мають величезний – інколи навіть вирішальний – вплив на наше життя».

Роджер Макнамі

78888 ...