Ґрейс Бонні. Жіноча компанія: поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць

  • Ґрейс Бонні. Жіноча компанія: поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць

Бестселер New York Times!

Понад 100 виняткових жінок, які зробили вагомий внесок кожна у своїй царині, розповідають, як вони повірили у власний творчий дух і здолали негаразди та виклики глобального підприємництва.

Медіатитанеси та керамістки, готельєрки та художниці тату, комікеси й архітекторки – усі разом вони витворюють прекрасну картину того, що буває, коли йдеш за своєю пристрастю і мрією.

Концентрат натхнення, відваги й любові – саме так можна коротко описати оповіді талановитих жінок про те, як зуміли реалізувати свої таланти, творячи прекрасні речі, підтримуючи інших, розвиваючи локальні, етнічні й професійні спільноти. Вони представляють різні народи й культури, мають різні життєві історії, і багатьом із них на шляху до своєї мрії довелося докладати чималих зусиль, щоб подолати несприйняття та спротив оточення.

Ґрейс Бонні, ставлячи своїм героїням прості й важливі запитання, створила колекцію захопливих історій, читаючи які кожна жінка впізнаватиме й пізнаватиме себе.

«Жінки, яким присвячено цю книгу, віком від дев’ятнадцяти до дев’яносто чотирьох років, – яскравий приклад того, ким можна стати, наполегливо працюючи та підтримуючи одна одну. Їхній бізнес також вражає розмаїттям: молоді чимраз дужчі стартапи, компанії з багатолітнім досвідом, індивідуальні бізнес-ініціативи, більші корпорації з сотнями співробітників… Історія кожної жінки унікальна, проте червоні нитки жіночих шляхів практично однакові: долати труднощі, самотужки дертися на вершину й усвідомлювати потужність спільної роботи для здійснення мрій. Як часто жінки надихали одна одну і ставали взірцями для майбутніх поколінь! Будь-яка з цих жінок здатна надихнути на зростання в улюбленій справі, а разом вони – потужний і беззаперечний чинник впливу».

Ґрейс Бонні

78888 ...