Емілі та Амелія Наґоскі. Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі

  • Емілі та Амелія Наґоскі. Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі

Робочі проєкти волають на роботі, а вдома – кличе купа немитого посуду та дитяча «домашка». Рахунки за комуналку самі себе не оплатять, звіт сам себе теж писати не хоче. А в тебе на все про все тільки дві руки і ті без манікюру, на який теж не вистачає ані часу, ані сил. Бо ти – вигоріла.
Як набридли одні й ті самі поради: займайтеся спортом, пийте овочеві смузі, будьте до себе милосердними, розфарбовуйте книжки, приймайте пахучі ванни, висловлюйте подяку... Тобі кажуть: «Ти маєш бути схожою на жінку з Instagram, із сяючою посмішкою, доглянутим волоссям, філіжанкою кави в руках та сповненої енергії». Досить цих патріархальних меж.

Емілі Наґоскі – доктор філософії, експерт у сфері статевого виховання з двадцятирічним стажем, разом із сестрою Амелією створили дуже особисту і водночас зрозумілу кожній жінці книжку-сенсацію про жіноче вигоряння та подолання його неприємних наслідків.

Авторки проти відірваних від реальності стереотипних порад для «щасливої жінки». І поки інші пані вперто прагнуть «мати все», книга навчить тебе цінувати та любити те, що вже має кожна з нас, – себе: красиву, усміхнену та неповторну жінку.

78888 ...