Еймі Сонг. Знайди свій стиль. Як створити персональний бренд в Instagram

  • Еймі Сонг. Знайди свій стиль. Як створити персональний бренд в Instagram

Еймі Сонг – американська блогерка, засновниця сайту про моду та стиль життя Song of Style. Маючи понад 5 мільйонів читачів в Instagram, вона входить до переліку тридцяти найуспішніших людей віком до тридцяти років за версією журналу Forbes. Еймі має власну марку одягу і є амбасадором таких брендів, як Giorgio Armani та Dior. Вона також є власницею компанії з дизайну інтер’єрів Song of Style Design.

Чому одні фото в Instagram збирають сотні вподобань, а інші залишаються непоміченими? Як сформувати в Instagram власний стиль та розповісти свою історію; як стилізувати фото їжі та вбрання; як створити топовий бренд і привабити читачів; як перетворити хобі на успішний бізнес? Відповідь на ці запитання знайдете у книзі Еймі Сонг «Знайди свій стиль. Як створити персональний бренд в Instagram».

Цей цікавий і практичний порадник допоможе вам вивести уяву, стратегію й навички на абсолютно новий рівень. Завдяки секретам, що розкриті в цьому виданні, ви зумієте навіть буденні моменти перетворити на популярний контент в Instagram.

78888 ...