Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < вересня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

2012

П'ятниця, 28 грудня 2012

„Молодь ілюструє Марусю Чурай”

27 грудня 2012 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка вкотре зібралася обдарована шкільна молодь нашого міста. Цього дня в книгозбірні відбулося нагородження переможців першого міського конкурсу на кращу ілюстрацію до історичного роману у віршах Ліни Костенко „Маруся Чурай”.

На конкурс, який проходив в рамках І-го етапу програми „Друкована книга. Двома шляхами до єдиного образу” – „Я – ілюстратор”, було представлено 29 робіт учнів 9-11 класів шкіл і гімназій міста та колегіуму „Берегиня”.

Члени конкурсного журі, до якого входили відомі художники, професори кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького – В.А.Олексенко, І.І.Бондар, І.В.Фізер, викладачі та завідувач цієї кафедри -  С.А.Фадєєв, С.Л.Антонюк, Т.К.Касьян, генеральний директор приватної друкарні „Флора-Прес” – О.М.Баранов, який став ще й спонсором цього конкурсу, розглянули роботи конкурсантів та визначили переможців.

Гран-прі отримала Орловецька Анастасія (гімназія № 31), а призові місця посіли – Копил Марія (І місце, гімназія № 9), Шкап Владислав (ІІ місце, ЗОШ № 32), Зиков Богдан (ІІІ місце, ЗОШ № 6). Приз глядацьких симпатій в різних номінаціях розділили – Никитюк Олександр (колегіум „Берегиня”), Проценко Михайло (гімназія № 9) та Томіленко Софія (ЗОШ № 21).

Творчі роботи всіх учасників конкурсу демонструються у відділі мистецтв бібліотеки.

 

IMG_2138 IMG_2144 IMG_2146 IMG_2147 IMG_2154
Учасники конкурсу Гран-прі І місце ІІ місце ІІІ місце
Read more

Вівторок, 18 грудня 2012

Куба: погляд з-за океану

 

Таку назву мав День Куби, який пройшов у бібліотеці 17 грудня, із циклу вечорів толерантності „Мистецтво жити поряд”.

Відвідувачі бібліотеки впродовж цього дня знайомилися з книжково-ілюстративними виставками, присвяченими Кубі.

Студентська молодь здійснила заочну подорож цією країною, познайомившись з політичним устроєм, економікою, етнічними традиціями, літературним процесом, самобутньою культурою кубинського народу.

Розповіді бібліотекарів супроводжувались цікавою відеопрезентацією.

 

IMG_2073   IMG_2075  

Read more

Неділя, 16 грудня 2012

Книжкові сезони

 

В рамках програми „Бібліотека й молодь: з книгою в майбутнє” в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка діє проект під назвою „Книжкові сезони”. Він передбачає знайомство молоді з такими літературними конкурсами як „Коронація слова”, „Книга року ББС”, читацький рейтинг „Читають всі”, Львівський форум.

 12 грудня працівники бібліотеки презентували для учнівської молоді та педагогічного колективу ЗОШ № 29 книги, які стали переможцями у названих літературних конкурсах. На останньому Львівському форумі побувала і Оксана Галаєва, молода черкаська поетеса. Вона поділилась з присутніми своїми враженнями від форуму та представила власну творчість. Тепла і змістовна зустріч закінчилася живим спілкуванням з поетесою та приємною несподіванкою – Оксана подарувала свої книги найактивнішим учням.

Read more

Середа, 28 листопада 2012

35 років з молоддю!

 

В 2012 році обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка святкує свій 35-й рік народження.

 З нагоди ювілею 26 листопада в книгозбірні відбувся вечір у колі друзів.

 Цього дня привітати колектив бібліотеки прийшли заступник голови Черкаської обласної ради В.П.Касян та т.в.о начальника управління культури облдержадміністрації Є.В.Савісько.

 На відзначення вагомого внеску бібліотеки в інформаційну підтримку та всесторонній розвиток молоді В.П.Касян вручив директору бібліотеки О.А.Федоренко державну нагороду – ювілейну медаль „20 років незалежності України”, Почесні грамоти працівникам бібліотеки від Міністерства культури України, Черкаської облдержадміністрації та обласної ради.

Почесні грамоти та подяки працівникам від управління культури облдержадміністрації вручив також Є.В.Савісько.

  IMG_1623   IMG_1678  

 

 

 

Теплі щирі побажання звучали на адресу бібліотекарів і від письменницької організації Черкащини, колег, партнерів по співпраці, відомих творчих колективів міста та окремих виконавців, учнівської, студентської молоді, обдарованих юнаків і дівчат.

 

  IMG_1733   IMG_1824   IMG_1880

Працюючи з молоддю і для молоді, юнацька бібліотека впевнено крокує в майбутнє, відкриваючи нові горизонти і нові книги.

 


Read more

Чи відповідальний я за здоров’я планети ?

 

За такою темою 22 листопада 2012 року відбулося чергове засідання соціально-адаптаційного клубу „Пізнай себе”.

Про те, що екологічні проблеми, від яких залежить майбутнє людства, належать до найактуальніших проблем сьогодення, вели діалог студенти гуманітарно-правового ліцею та кандидат технічних наук Громико Андрій Володимирович.

Молодь прийшла до висновку, що в наш час потрібно жити за новими правилами – екологічними, усвідомлюючи, що людина це лише частина Природи і Космосу, із законами яких вона мусить рахуватися.

 

IMG_1515

Read more

П'ятниця, 23 листопада 2012

„На вірі й пісні заповівся”

 

На листопадове засідання клубу цікавих зустрічей „Візит” завітав член Національної спілки письменників України Ткаченко Сергій Миколайович. „Шукач мовних скарбів”, „Українофіл”, „Україноцентричний чоловік”, - так називають Сергія Миколайовича, автора поетичної збірки „Керелівка”, його побратими по перу Володимир Поліщук, Василь Пахаренко, Василь Захарченко, Григорій Діхтяренко, Іван Дубінін, Тамара Кисільова, які разом із студентами Черкаського Національного університету ім. Б.Хмельницького прийшли на творчий вечір поета.

Нещодавно світ побачив збірник „Слово про слово”, автором-упорядником якого став Ткаченко С.М. Разом з видавцем Олександром Третьяковим та композитором Тамілою Чупак збірку було презентовано на творчому вечорі.

 

IMG_5237   IMG_5228    IMG_5241   IMG_1429

Read more

Понеділок, 19 листопада 2012

Творчість - шлях до успіху

Ще одне засідання молодіжного об'єднання "СТИМУЛ" на тему "Творчість - шлях до успіху" відбулося 15 листопада. Цього разу воно було присвячене традиційній українській ляльці.

Керівник гуртка "Писанкарство" Черкаського обласного Центру еколого-натуралістичної творчості, малої академії наук учнівської молоді Лідія Колесник розповіла присутнім на засіданні учням колегіуму "Берегиня" про історію ляльки-мотанки і запропонувала спробувати виготовити її самостійно, що присутні і зробили з великим ентузіазмом.

 

IMG_1439   IMG_1446   IMG_1449

Read more

Понеділок, 12 листопада 2012

„Мистецькі скарби в музеях Черкащини”

 

12 листопада у відділі мистецтв пройшло чергове засідання арт-лекторію „Мистецькі автографи часу”.

Його темою стала культурно-мистецька подорож музеями Черкащини. Присутні студенти Черкаського політехнічного технікуму ознайомились з художніми колекціями музейних установ нашого краю, здійснивши заочну мандрівку до картинних галерей Корсунь-Шевченківського та Кам’янського історико-культурних заповідників, Уманської та Богодухівської на Чорнобаївщині, до Черкаського обласного художнього музею.

 


Read more

Четвер, 01 листопада 2012

Знайомство зблизька: творча вечірка молоді

 

Творчі вечірки молоді „Знайомство зблизька” стають все більш популярними серед талановитої молоді міста Черкас. До бібліотеки у цей день приходять молоді поети, музиканти, танцюристи, співаки, художники.

Так, 30 жовтня за чашкою чаю…

свою поезію читали: викладач Олексій Юрін, члени літературної студії „Дебют” Оксана Галаєва, Артур Шаповал, Денис Андрущенко, Оля Сизова, Оксана Росулова, Крістіна Усова, Таня Козловська. Цього дня свої творчі захоплення показували студенти Черкаського бізнес-коледжу: Наталя Мірошниченко, Ірина Гаркуша – поетичні спроби, Гончарук Оля – пісенну майстерність, Артеменко Альона та Чепурний Олександр – граціозність у танці.

 

А своє захоплення музикою продемонстрували студенти Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського Ольга Омельчук, Олександра Виноградова, Аліна Басиста, Антон Славіновський, Максим Кононенко, Дмитро Ганжа.

Всіх приємно здивувала коротка відеозамальовка „Одні на двох сни” члена обласного літературного об’єднання ім. В.Симоненка Дуплій Оксани.

Зал прикрашали живописні та графічні роботи молодої художниці Колесник Лідії.

З творчістю багатьох присутніх знайомила книжково-ілюстративна виставка „Знайомтесь – творчість молодих”.

Такі творчі вечірки сприяють об’єднанню і спілкуванню талановитої молоді міста та розвитку її творчих здібностей.

 

IMG_1300   IMG_1305 IMG_1308   0078  

Read more

Середа, 31 жовтня 2012

"Харизма... Що це таке?"

Такою була тема чергового засідання молодіжного об"єднання "СТИМУЛ" за участю старшого викладача кафедри практичної психології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Дударенко І.С., яке відбулось 25 жовтня.

Присутні на засіданні учні колегіуму "Берегиня" взяли активну участь в обговоренні запропонованої теми, а також визначенні наявності у них лідерських та харизматичних якостей.

 

IMG_1282   IMG_1286

Read more

main page06.09.17

Персональний сайт
"Василь Симоненко"

pochesnyi znak

Визначені лауреати Симоненківської премії 2019 року

Детальніше...

 

Нові книги у бібліотеці

Прочитай! Це цікаво!

Промови що змінили світ

Маккалоу

Лібер

Зображення Бейлі

сайп