Подарунки бібліотеці

Щедрий і безцінний подарунок Симоненківській книгозбірні зробив заслужений  художник України,  член  двох творчих спілок - Гільдії українських медальєрів та  Національної спілки художників України  Віктор  Крючков.  Він  працює в галузі скульптури, малої пластики, медальєрного мистецтва, реставрує давній іконопис та антикваріат, а ще створює графічні роботи, що відображають красу рідної землі.

Плакети « Горліс-Горський», «Я прийшов до вас..» та медаль «Тарас Шевченко» незабаром прикрасять інтерєр юнацької бібліотеки.

Колектив ОБЮ щиро дякує Віктору Григоровичу і бажає нових  здобутків на творчій ниві у мирній Україні.

Щедрий подарунок читачам Симоненківської книгозбірні, серед яких у час російсько-української війни значно зросла кількість внутрішньо переміщених осіб з територій, де проходять активні бойові дії та які піддаються масованим ракетним ударам і обстрілам, зробив # Благодійний фонд БФ «МХП –Громаді».

Представник Фонду Микола Єфремцев 8 серпня урочисто вручив працівникам бібліотеки новий багатофункціональний пристрій, який активно буде використовуватись для потреб відвідувачів. Це – вагома допомога для бібліотеки у такий нелегкий час.

Колектив комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» щиро дякує БФ «МХП – Громаді» за співпрацю і постійну підтримку нашої діяльності. Все буде Україна!До Симоненківської книгозбірні з подарунками завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області!
А найкращий подарунок для бібліотеки – це книга! Фонд юнацької бібліотеки поповнився унікальними виданнями з історії зародження та розвитку олімпійського руху в органічному взаємозв’язку з різними сторонами життя суспільства. Відмітною особливістю книг є органічне поєднання тексту з творами мистецтва, що істотно доповнює викладене і дозволяє поринути у час описаних подій.
У цих яскравих виданнях читач зможе ознайомитися з олімпійськими видами спорту та біографіями спортсменів, які стояли біля колиски зародження і становлення цих видів спорту. Книги представлені українською та англійською мовами будуть цікаві фахівцям фізичного виховання та спорту, широкому загалу читачів, а головне ¬– стануть невід’ємною частиною спортивної освіти молоді.

Дякуємо команді проєкту «Ковчег «Україна» за передане до фондів нашої бібліотеки унікальне арт-видання “Ковчег "Україна”.
Цей видавничий проєкт буде однією з родзинок нашого фонду, який дозволить читачу доторкнутися до культурної спадщини України – артефактів традиційної культури, шедеврів професійного мистецтва, символів і архетипів, історичних постатей і видатних культурних діячів.
Авторка видання – Ярина Винницька говорить у передмові до книги: "Запрошуємо на борт нашого корабля-скрині, корабля-музею – доторкнутися до Справжнього і згадати себе…"
Так і ми маємо приємність запросити до бібліотеки, щоб ознайомитися з цим унікальним виданням.

Подарунок від команди журналу "Repost"

Створений молоддю для молоді! Всеукраїнський молодіжний глянець «Repost» вже у нашій бібліотеці! Щиро дякуємо команді журналу за надання можливості читачам Симоненківської книгозбірні брати участь у налагодженні міжкультурного молодіжного діалогу!


Подарунки бібліотеці. Фундація Дарини Жолдак

Бібліотека дякує Фундації Дарини Жолдак за подаровані книги укладені Вахтангом Кіпіані "Справа Василя Стуса"!

Книги подаровані Віктором Альтфедером

Дарування книг бібліотекам – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фондів.
Безцінний внесок у формування фондів юнацької книгозбірні, а це понад 12000 книг з питань філософії, історії, релігії, психології, новинки художньої літератури тощо, зробив Віктор Борисович Альтфедер.
Не будучи громадянином України, Віктор Борисович впродовж останніх років постійно поповнює фонди нашої бібліотеки україномовними книгами, виданими українськими видавництвами.
Бібліотека щиро вдячна дарувальнику і впевнена, що ця добра справа повернеться до нього добром.

Ознайомитися з книгами можна: на головній сторінці сайту у розділі Книжкова френдзона та на сторінках бібліотеки в
Facebook та Instagram

Завітайте до книгозбірні та виберіть книгу для приємного прочитання.Подарунки бібліотеці. Нераденко Тетяна Миколаївна

Висловлюємо подяку за внесок у формування краєзнавчого фонду бібліотеки Почесному краєзнавцю України, археологу, методисту відділення історії Черкаського обласного територіального відділення Малої академії наук України Нераденко Тетяні Миколаївні.

Багаторічна наукова, краєзнавча та педагогічна праця зібрана у краєзнавчі науково-популярні видання, які Тетяна Миколаївна щедро дарує нашій бібліотеці.Висловлюємо щиру подяку Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum за подаровані книги. Ці видання поповнили фонд бібліотеки і будуть корисні всім, хто цікавиться історією України.


Подарунки бібліотеці. Василенко Михайло Григорович

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки.

Приємним сюрпризом для нашої бібліотеки завжди є книги, подаровані нашим земляком Михайлом Григоровичем Василенком – поетом, перекладачем, критиком, етнологом, літературознавцем, членом Спілки письменників і Спілки журналістів України. Завдяки йому фонд поповнився художньою та літературознавчою літературою.

З 2014 по 2017 рр. Михайло Григорович власним коштом здійснював передплату для бібліотеки літературно-мистецького часопису «Буковинський журнал».
Щедрий дарунок видавництва «РОДОВІД» читачам нашої книгозбірні!

Унікальне видання про українські символи "НАШ ГЕРБ". Українські символи від княжих часів до сьогодення". Автори книги Андрій Гречило, Богдан Завітій.

У 2018 році книга здобула Гран-Прі головної книжкової премії – BookForum Best Book Award.

http://rodovid.net/product/233/nash-gerb-ukrayinski-simvoli-vid-knjazhikh-chasiv-do-sogodennja-peredplata/Ціле книжкове багатство у липні 2017 року подарував бібліотеці наш земляк, щирий і давній друг Симоненківської книгозбірні, молодий талановитий скульптор Дмитро Бур'ян.

Понад 600 примірників книг, серед яких сучасна художня література, видання з історії України та краєзнавства, надзвичайно цінні книги з питань мистецтва,твори Василя Симоненка, незабаром поповнять книжковий фонд бібліотеки.
Ми щиро вдячні Дмитру за такий цінний дарунок нам і нашим читачам.

78888 ...