Подарунки бібліотеці

Подарунок від команди журналу "Repost"

Створений молоддю для молоді! Всеукраїнський молодіжний глянець «Repost» вже у нашій бібліотеці! Щиро дякуємо команді журналу за надання можливості читачам Симоненківської книгозбірні брати участь у налагодженні міжкультурного молодіжного діалогу! 

Подарунки бібліотеці. Фундація Дарини Жолдак

Бібліотека дякує Фундації Дарини Жолдак за подаровані книги укладені Вахтангом Кіпіані "Справа Василя Стуса"!

Книги подаровані Віктором Альтфедером

Дарування книг бібліотекам – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фондів.

Безцінний внесок у формування фондів юнацької книгозбірні, а це понад 12000 книг з питань філософії, історії, релігії, психології, новинки художньої літератури тощо, зробив Віктор Борисович Альтфедер. Не будучи громадянином України, Віктор Борисович впродовж останніх років постійно поповнює фонди нашої бібліотеки україномовними книгами, виданими українськими видавництвами.

Бібліотека щиро вдячна дарувальнику і впевнена, що ця добра справа повернеться до нього добром.

Подарунки бібліотеці. Нераденко Тетяна Миколаївна

Висловлюємо подяку за внесок у формування краєзнавчого фонду бібліотеки Почесному краєзнавцю України, археологу, методисту відділення історії Черкаського обласного територіального відділення Малої академії наук України Нераденко Тетяні Миколаївні.

Багаторічна наукова, краєзнавча та педагогічна праця зібрана у краєзнавчі науково-популярні видання, які Тетяна Миколаївна щедро дарує нашій бібліотеці.Висловлюємо щиру подяку Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum за подаровані книги. Ці видання поповнили фонд бібліотеки і будуть корисні всім, хто цікавиться історією України.Подарунки бібліотеці. Василенко Михайло Григорович

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки.

Приємним сюрпризом для нашої бібліотеки завжди є книги, подаровані нашим земляком Михайлом Григоровичем Василенком – поетом, перекладачем, критиком, етнологом, літературознавцем, членом Спілки письменників і Спілки журналістів України. Завдяки йому фонд поповнився художньою та літературознавчою літературою.

З 2014 по 2017 рр. Михайло Григорович власним коштом здійснював передплату для бібліотеки літературно-мистецького часопису «Буковинський журнал».


Щедрий дарунок видавництва «РОДОВІД» читачам нашої книгозбірні!

Унікальне видання про українські символи "НАШ ГЕРБ". Українські символи від княжих часів до сьогодення". Автори книги Андрій Гречило, Богдан Завітій.

У 2018 році книга здобула Гран-Прі головної книжкової премії – BookForum Best Book Award.

http://rodovid.net/product/233/nash-gerb-ukrayinski-simvoli-vid-knjazhikh-chasiv-do-sogodennja-peredplata/


Ознайомитися з книгами можна: на головній сторінці сайту у розділі Книжкова френдзона та на сторінках бібліотеки в Facebook та Instagram

Завітайте до книгозбірні та виберіть книгу для приємного прочитання.

78888 ...