Платні послуги

- Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових заходів, науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів, виставок.

- Продаж довідково-бібліографічних та інформаційних продуктів (в електронному вигляді – компакт-дисків).

- Обслуговування екскурсійних груп у приміщенні бібліотеки.

- Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій.

- Підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних,аналітичних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних осіб, які не є користувачами бібліотеки та для юридичних осіб.

- Користування міжбібліотечним абонементом (компенсування поштових витрат), доставка документів, у тому числі електронна.

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотек (квитків, формулярів тощо), окрім осіб, які входять в категорію юнацтво, опікуються молодіжними питаннями, колег.

- Послуги нічного абонемента.

- Роздрукування інформації з електронних носіїв.

- Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб у зовнішніх вітринах бібліотеки.

- Продаж документів з фондів бібліотек, що списуються та підлягають утилізації, фізичним та юридичним особам.

- Ремонт, реставрація друкованих видань, проведення палітурних робіт.

- Фотокопіювання, ксерокопіювання, сканування документів (сторінок) з книжок, брошур, газет, журналів з фондів бібліотеки.

- Виготовлення копій звукозапису музичних творів із фонотеки бібліотеки.

- Продовження строку користування документами.


Платні послуги надаються користувачам бібліотеки відповідно до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Типових правил користування бібліотеками в Україні» зі змінами і доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2020 року №1183 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою», згідно рішення Ради при директору комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради від 30 березня 2018 року (зі змінами відповідно рішення Ради при директору КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради від 24.02.2020 р., 30.12.2022 р.), «Порядку надання та вартості платних послуг комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради (зі змінами) та «Положення про надання платних послуг користувачам комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради» (із змінами), затвердженими директором бібліотеки.

Вартість платних послуг визначається калькуляціями, розробленими бухгалтерською службою бібліотеки відповідно до нормативних документів діючих в Україні.

Зміни у вартості платних послуг бібліотеки відбуваються у відповідності зі змінами цінової політики на товари та послуги, розміру заробітної плати в Україні.

78888 ...