Обласна бібліотека для юнацтва

імені Василя Симоненка

Social Icons by Dreamstale 33Social Icons by Dreamstale 6Social Icons by Dreamstale 17  

Прозорро - публічні закупівлі

 

Бібліотека обслуговує користувачів:

Пн-Пт з 1030 до 1830

Нд з 1000 до 1800
У літній період щодня

з 1000до 1800

Вихідний день Субота

Адреса:

 oub_symonenko@ukr.net

м. Черкаси
вул. Надпільна, 285
18000

Місцезнаходження бібліотеки на карті

<< < грудня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

10 грудня переповнена читальна зала бібліотеки гостинно зустрічала літературний десант із м. Києва.

До його складу увійшли відомі письменники Андрій Кокотюха, Ірен Роздобудько, бард та кіносценарист Ігор Жук та голова правління громадської організації „Книжковий простір” Микола Кравченко.

Відвідини письменниками бібліотеки відбулися в рамках благодійного проекту „Книжкова сотня”, що є спільним проектом громадської організації „Книжковий простір” з Українською Асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів за підтримки міжнародної організації „Остання Барикада” і конкурсу „Коронація слова”.

Метою проекту є всебічна підтримка українських бібліотек, оперативне наповнення фондів актуальною українською і зарубіжною художньою літературою та своєчасне інформування про книжкові новинки.

Ініціатор проекту Андрій Кокотюха передав бібліотеці книги, які є найбільш затребуваними читачами Симоненківської книгозбірні, серед яких і свої власні нові книги.

Свої нові твори презентувала на зустрічі і письменниця Ірен Роздобудько. Згідно списку для проекту „Книжкова сотня”, який склали бібліотекарі та читачі Черкащини, вона є найбільш популярною авторкою в нашому краї.

Вже вкотре в юнацькій книгозбірні виступив зі своїми авторськими піснями Ігор Жук, і знову – з великим успіхом.

Юнацька бібліотека щиро вдячна Андрію Кокотюсі та всім небайдужим, хто долучився до збору книг „Книжкової сотні” для черкащан.

В цей складний для країни час, письменники своїми діями об’єднують Україну через книгу і читання. Адже, за словами Ірен Роздобудько: „Де читають – нема війни!”

А. Кокотюха вручає книги директору бібліотеки О. А. ФедоренкоА. Кокотюха вручає книги директору бібліотеки О. А. Федоренко Співає І. ЖукСпіває І. Жук А. Кокотюха, І. Роздобудько та І. Жук із працівниками бібліотекиА. Кокотюха, І. Роздобудько та І. Жук із працівниками бібліотеки

Переглянути відео можна тут