«… перед Героями небо схиляє чоло»


22 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих, хто загинув у Дебальцевому котлі, та тих, хто починаючи з 2014 року боровся за нашу свободу і незалежність.

Говорили про те, що сьогодні кожний українець вдячний всім, хто на передовій дає нам можливість жити і вдосконалюватися. Що поряд зі зброєю воює наше слово.


Модераторка зустрічі Катерина Вербівська презентувала нову книгу «Україна вся на блокпостах», яка днями побачила світ у видавництві Юлії Чабаненко і вже отримала літературну премію ім. М. Масла. До книги увійшли твори письменників Черкащини, які написані в перший рік повномасштабної російсько-української війни.

Композиторка та письменниця НСПУ Таміла Чупак виконала патріотичні пісні та прочитала вірші зі своєї нової книги «ПриСутність», а очільник книгозбірні Федір Пилипенко зачитав вірші зі своєї майбутньої книги «Лови на життя».Всі присутні щиросердно дякують ЗСУ, всім, хто своїм життям відстоює нашу свободу. Бережи вас, Боже!

78888 ...