Відзначаємо нове державне свято! - / 28.07.2022 /

28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначається державне свято – День Української Державності.

Під час вечірнього звернення 24 липня 2022 року Президент України Володимир Зеленський заявив: «Українці у четвер 28 липня вперше відзначатимуть День Української Державності: попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже «українців не зламати».

Він наголосив, що «лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати нас. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу!"

Пропонуємо ознайомитись із зверненням Президента  України Володимира Зеленського з нагоди відзначення свята.

https://www.president.gov.ua/news/den-ukrayinskoyi-derzhavnosti-28-lipnya-utverdzhuvatime-zvya-76645

Все буде Україна!


Цього року 28 липня в Україні відзначається одразу два свята - День Хрещення Русі-України, який ми святкуємо з 2008 року, та День Української Державності, який цього року відзначатиметься вперше.

У зв'язку з цим, а також через повномасштабну війну росії проти України не лише на фізичній лінії фронту, але й в інформаційному полі пропонуємо  присвятити цей день поглибленому вивченню історії України. А допоможе вам в цьому книжкова виставка «Українська Державність: історія і сьогодення», організована у вестибюлі Симоненківської книгозбірні. 
78888 ...