Бібліотечний десант у Дубіївській школі з книгами і письменниками - / 08.12.2023 /


7 грудня у Дубіївський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Руськополянської сільської ради «висадився» справжній бібліотечний десант.

У Національний тиждень читання «Бути своїми» до учнів і вчителів навчального закладу області завітали письменники обласної організації НСПУ Катерина Вербівська, Тетяна Брукс і Ольга Месевря, які знайомили молодь зі своєю творчістю, представляли і дарували свої книги.

Катерина Вербівська також познайомила з творчістю письменників Черкаського краю під час літературної мандрівки «Від краю до краю: літературна Черкащина».

А ще від бібліотеки Катерина Іванівна передала школі підручники і робочі зошити з різних навчальних предметів. Цю навчальну літературу ми  отримали від нашого земляка, голови фонду «Рідна країна» Миколи Томенка в дарунок як для юнацької бібліотеки, так і для шкільних бібліотек Черкаської області.

Тож, велика подяка Миколі Томенку, керівнику Симоненківської книгозбірні Федору Пилипенку, який довіз бібліотечний десант до місця призначення та адміністрації й педагогічному колективу Дубіївської школи за гостинність, теплий прийом і  щирі зустрічі з учнями. Навіть повітряна тривога не змогла перешкодити цікавому і змістовному спілкуванню, яке продовжилося в укритті школи.

Тож продовжуємо зміцнювати творчу співпрацю із загальноосвітніми закладами Черкащини. Завжди раді бачити дітей і молодь краю у нашій бібліотеці і нести вічне, мудре, розумне до вас. #тижденьчитання2023#бутисвоїми.

78888 ...