Бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка бере під опіку соціальну бібліотеку - / 15.02.2024 /


14 лютого у Міжнародний день дарування книг в. о. директора бібліотеки Федір Пилипенко відвідав Територіальний центр надання соціальних послуг м. Черкас.

          Дізнавшись про те, що Центр створює власну соціальну бібліотеку, він від колективу Симоненківської книгозбірні передав для користувачів Центру біля двадцяти книг, серед яких «Кобзар» Тараса Шевченка, сучасні бестселери, романи, повісті, поетичні збірки українських авторів та декілька власних збірок.

          Директор Терцентру Андрій Сегеда, дякуючи за подарунки, висловив сподівання на подальшу творчу співпрацю обох колективів. Було домовлено, що бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка відтепер бере під опіку книгозбірню соціального закладу, а його підлеглі будуть брати активну участь у спільних культурно-просвітницьких та мистецьких заходах юнацької бібліотеки.          Один із таких відбувся вже цього ж дня. У рамках курсу «Мова на часі» Федір Пилипенко як журналіст, поет, автор пісенних текстів взяв участь у його черговому занятті. Ведуча курсу Раїса Білецька ознайомила присутніх із літературною творчістю поета, а він прочитав кілька десятків патріотичних і ліричних поезій, що викликали у присутніх неабиякі емоції та захоплення. Тому слухачі викликались із задоволенням прочитати самостійно окремі його поезії. 


78888 ...