Знання англійської – дорога в успішне майбутнє - / 16.02.2024 /

Підтримка навчання шкільної молоді є одним з  пріоритетних завдань обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка.

Зважаючи на той факт, що найближчим часом англійську мову очікують значні оновлення в Україні, оскільки ВРУ схвалила законопроєкт, що надає їй статус однієї з мов міжнародного спілкування в публічних сферах, бібліотека спільно з комунальною установою  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради зорганізувала семінар-практикум для вчителів англійської мови ЗНЗ та ПНЗ міста «Знання англійської – дорога в успішне майбутнє».

Відкрила роботу семінару  консультант КУ «ЦПРПП» ЧМР Людмила

 Петрова.

З потенціалом юнацької бібліотеки на підтримку вивчення англійської мови ознайомила заступник директора по науковій роботі Валентина Чорнобривець.

Головний  бібліотекар відділу читальних залів Світлана Гончаренко представила присутнім розгорнутий перегляд літератури із фонду відділу «Книги англійською: для навчання та корисного дозвілля».

Також ознайомитись з англомовними книгами із фонду книгозбірні допомогли віртуальні виставки «Літо з англійською» та «Проведи літо з англійською», створені завідувачкою відділу комплектування фондів та каталогізування документів Наталією Вовчанівською.

На  творчу зустріч з вчителями завітав письменник, перекладач, публіцист, перекладознавець, доктор філологічних наук, доцент Валерій Кикоть, який ділився власними секретами художнього (поетичного) перекладу та ознайомив зі своїм творчим доробком. Вагоме місце серед збірок його поезій посідають поетичні переклади американських авторів. Також він представив свої наукові праці, де розкриваються моделі та практика художнього перекладу.

Приємно, що разом з Валерієм Михайловичем на зустріч прийшли і майбутні перекладачі – студенти кафедри теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов ЧНУ ім. Б. Хмельницького, які поділилися своїми враженнями від вивчення англійської мови в стінах університету.

                                                                    

78888 ...