НЕЗЛАМНО ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНО СИЛЬНІ! - / 23.02.2024 /


Другій річниці повномасштабної російсько-української війни бібліотека присвятила творчу виставку «НЕЗЛАМНО ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНО СИЛЬНІ!».   

21 лютого у відділі мистецтв відбулося відкриття виставки, на якій свої роботи представили студенти і випускники кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олександр Орап, Вікторія Карпінська, Олександр Стець, Олена Ніколюк.

Виставку доповнюють шрифтові композиції, виконані українським скорописом (козацьким), а також  видання, дизайн яких створили студенти кафедри дизайну цього навчального закладу – «317.ua», «Вітер», «Між людьми та армією» та збірка віршів «Океан тепла».

Проєкт Олександра Орапа «Кіборги» є дизайном книги й ілюстрацій до неї. Це спроба засобами візуального мистецтва донести до глядачів події, які відбувались в Донецькому аеропорту з травня 2014 року по 22 січня 2015 року, коли українські захисники тримали оборону до повного зруйнування обєкта. Бої закінчились після обвалу диспетчерської вежі, яка стала символом оборони аеропорту і повної руйнації старого та нового терміналів.

Проєкт Вікторії Карпінської «317.ua», присвячений волонтерам, які у нас, в Черкасах при церкві організували центр допомоги  переселенцям.

Олександр Стець представив проєкт дизайну книги-спомину про друга Сергія Амброса, черкасця, який загинув у антитерористичній операції на сході України 2015 року.

Олена Ніколюк присвятила свій проєкт «Вітер» командувачу військ оперативного командування «Північ», Герою України, генерал-майору Віктору Ніколюку, який увійшов до списку 25-ти найвпливовіших українських військових.

Детальніше про представлені проєкти студентам Черкаського професійного фахового коледжу та Черкаського державного технологічного університету розповіла викладач ЧДТУ  Олена Галицька і завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Інна Яковець.

Щира подяка студентам і наставникам молоді за чудові патріотичні проєкти та молодому поету і виконавцю Володимиру Лененку за створення емоційної атмосфери своїм пісенним виконанням. 

 

 

78888 ...