Літературний фронт - / 10.04.2024 /


 

У римах світлих оживає слово!

Несе в політ нове й нове життя!

Воно, мов стигле, виноградне гроно,

Є символом високого буття!

 

Його не спинять вихори прокляті,

Ані війна, шалений шквал вогню…

Перо – це кіл для орка-супостата,

Його останнє, вибачте, меню!

 

Вся чорна темінь, що світи лякає,

Що сонце хоче вкрасти від людей,

Боїться Слова, Слово обпікає!

Воно – вогонь… Це знав ще Прометей!

 

Саме під гаслом цих поетичних рядків народився і вже вшосте відбувся Всеукраїнський літературний конкурс для учнівської молоді «У римах світлих оживає слово». І у підсумку – друга колективна збірка учнівської молоді віршів і оповідань «Голос війни-2. Літературний фронт», яку упорядкувала Наталія Калиновська – організаторка і голова журі конкурсу, львівська поетка, авторка книжок та пісень, членкиня Національної спілки письменників України, викладачка Національного університету «Львівська політехніка», лауреатка літературних премій та відзнак.

У збірці юних талантів України відображені дорослі людські переживання війни очима дітей. Юні автори передають усю любов, увесь свій біль, а разом із ним святу віру у Перемогу над ворогом у красі рими, у колоритному мереживі думок, у барвистій палітрі рідної мови.

Наталія Леонідівна Калиновська не вперше дарує книги Симоненківській книгозбірні. Цього разу вона щедро передала до фондів бібліотеки збірку «Голос війни-2. Літературний фронт», а також свою нову поетичну книгу «Душа лікується тобою…» – присвята коханому чоловіку.

Разом з авторами сподіваємося, що їхні твори знайдуть відгук у серцях читачів!

78888 ...