Онлайновий марафон інноваційного досвіду публічних бібліотек України


22 листопада ВГО УБА провело онлайновий марафон інноваційного досвіду публічних бібліотек на Хмельниччині. Такі заходи допомагають бібліотекам ставати конкурентоздатними, запроваджувати нові бібліотечні послуги, формувати позитивний імідж в суспільстві та конкретній громаді. Марафон для тих, хто шукає нові ідеї та хоче обмінюватися кращими бібліотечними практиками.

Традиційно захід відкрила Президентка ВГО УБА Оксана Бруй разом із заступницею Лесею Гук та директором Хмельницької ОУНБ Катериною Чабан.

З-поміж тем для обговорення найбільш цікавими та корисними були: «Обласна бібліотека для молоді – майданчик бібліотечного спротиву», «БібліоХаб центр коаліції допомоги!», «Бібліотеки Хмельницької міської територіальної громади: тримаймо стрій!», Мандрівний інформаційний детокс шатер «МедійнІ», «Обласний літературний тур: популяризуємо українських письменників», «Вірш_у_кадрі» –  створення відероликів із популяризації поезії класиків української літератури та сучасних авторів», інноваційний проєкт – «Вільна мама» для батьків та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, «Бібліотека – вітрила мрії та надії», «Штучний інтелект у бібліотечній практиці».

Було розкрито досвід роботи не лише бібліотек обласного та районного рівня, а й висвітлено роботу на селі, запропоновано нову модель соціокультурної форми роботи з популяризації творчості видатних особистостей краю – обласний літературний тур, а як спосіб популяризації української поезії запропоновано проєкт  «Вірш_у_кадрі».

 

 

78888 ...