Онлайнова зустріч «Майстерні (мейкерські простори) у бібліотеках»

14 березня провідний методист бібліотеки долучився до онлайнової зустрічі «Майстерні (мейкерські простори) у бібліотеках».

Мейкерство – вид творчої діяльності, спрямований на виготовлення корисного та цікавого продукту. Така творчість сприяє розвитку креативності та винахідливості, набуває все більшої популярності та активно розвивається. Майстерні (мейкерські простори) з різноманітним обладнанням вже функціонують у багатьох бібліотеках України.

З метою популяризації впровадження бібліотеками мейкерських просторів, 14 березня ВГО Українська бібліотечна асоціація спільно з Українською мейкерською асоціацією організували онлайнову зустріч «Майстерні (мейкерські простори) у бібліотеках».

Учасники зустрічі поділилися досвідом створення та організації роботи вже діючих майстерень. Бібліотекарі з Хмельницького, Львова, Кропивницького та Славутича представили мейкерські простори, які вже успішно функціонують у їхніх бібліотеках. На власному прикладі вони показали, що на сьогодні мейкерство значно розширилось і торкнулося сфер 3-D моделювання, електроніки, робототехніки та програмування.

Впровадження сучасних майстерень у бібліотеках, новітнє обладнання та програми сприяють залученню дітей, молоді, дорослого населення до відвідування бібліотек, спонукають до навчання та творчості, дають можливість реалізувати свій творчий потенціал та опанувати нові навички.

Досвід роботи мейкерських просторів є досить цікавим і креативним. Симоненківська книгозбірня використає набутий досвід при організації подібних заходів.

78888 ...