Володимир В'ятрович. Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну

  • Володимир В'ятрович. Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну

Книга «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» розкриває історію протистояння українців загарбницькій політиці російської імперії, а також передумови повномасштабного російського вторгнення на територію нашої держави 24 лютого 2022 року. Автор переконливо доводить, що «уся українська історія – це попередження: війни не можна було уникнути, вона, на жаль, не могла бути іншою. Наша нескінченна й не почута ні світом, ні подекуди нами самими історія – про спроби Росії поглинути Україну, розчинити українців, про страшні зусилля, якими наші північно-східні сусіди намагалися це робити ще й часів руйнування Батурина в 1708 році до знищених Ірпеня, Бучі та Маруполя в наші дні. Від початку творення Російької імперії до її ганебного кінця». Це 45 розділів, 45 уроків історії, які ми маємо засвоїти, щоб відстояти незалежність і саме існування держави Україна. Це 45 важливих питань, які стосуються кожного, і від вирішення яких залежить життя українців.

Для широкого кола читачів, для всіх, хто цікавиться історією України, українським визвольним рухом, витоками сучасної російсько-української війни.

ПРО АВТОРА

Володимир В'ятрович – історик, кандидат історичних наук, дослідник історії визвольного руху в Україні. Громадський і політичний діяч, публіцист. У 2014-2019 роках був Головою Українського інституту національної пам'яті. Дописувач інтернет-видань «Радіо Свобода», «Історична правда», «Українська правда» та інших.

#Програма­_поповнення_бібліотечних_фондів_ у_Черкаській_області

78888 ...