Лі Бардуґо. Руїна та відновлення

  • Лі Бардуґо. Руїна та відновлення

«Руїна та відновлення» – третя книга трилогії «Гриша» від Лі Бардуґо. Це епічна історія про сильних героїв, які борються за свої ідеали в світі, що загрожує поглинути їх війною та темрявою.

Підступний правитель Дарклінґ, Заклинатель Темряви, продовжує утверджувати свою тиранічну владу. Він прагне вистежити втікачку Аліну Старкову та її соратників. Адже Заклинателька Сонця єдина, хто може знищити темряву. Поки Дарклінґ кидає всі сили на пошуки дівчини, сама Аліна відчайдушно шукає те, що зможе врятувати її, друзів і всю Равку, – загадкову жар-птицю з легенд гриш. Аліна опиняється перед обличчям темряви, яка стає дедалі небезпечнішою. І щоб виграти цю битву і відродити Равку, дівчина повинна вполювати міфічну істоту. Але легенди кажуть, що вогняний птах принесе руїну та погибель для всіх...

Книжка надихає на роздуми про важливість дружби, любові та боротьби за свої переконання. Якщо ви шукаєте захоплюючу фантастичну історію з епічними битвами, то «Руїна та відновлення. Трилогія «Гриша». Книга 3» – те, що вам потрібно.

78888 ...