ХІІ Всеукраїнська онлайн-школа бібліотечного журналіста

30 травня – 2 червня відбулась ХІІ Всеукраїнська онлайн-школа бібліотечного журналіста «Бібліотечна журналістика під час війни: фіксуємо, документуємо, генеруємо контент». Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка, Харківське обласне відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Програма була орієнтована на ознайомлення з актуальними проєктами щодо документування, меморіалізації та фіксації подій війни. Серед них – фотопроєкт із фіксації доказів російських воєнних злочинів проти бібліотек України від Адама Каспаркевича з Польщі, проєкти «Голоси живої історії» Вінницької ОУНБ та «Галерея історій» Запорізької ОУНБ. Окрім того, учасники школи дізналися про тенденції цифрових медіа та їх застосування у бібліотеках, зокрема розглядалися питання штучного інтелекту, сервісів для створення відеоконтенту, роль букблогінгу в популяризації читання, а також ТікТоку та телеграму як комунікаційних майданчиків бібліотек. Випускники попередніх шкіл поділилися своїми успіхами щодо створення та просування корпоративних періодичних видань.

В рамках навчання підвищили кваліфікацію та отримали відповідний сертифікат працівники нашої книгозбірні Олена Башлик та Марина Пипка.

78888 ...