Неспокій серця Григорія Голиша

Про славний Золотоніський край та людей, які творили і творять його історію розповідав студентській молоді у бібліотеці краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, член НСЖУ Григорій Голиш.
21 вересня Григорій Михайлович познайомив студентів Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу з авторськими виданнями - нарисом з історії, культури, сьогодення Золотоніщини «Подорож Златокраєм», написаною у співавторстві з дочкою Ларисою, де вперше комплексно досліджена історія усіх населених пунктів Золотоніського району та книгою «Пером публіциста: вибрані нариси, статті, інтерв’ю». Видання присвячене визначним постатям Черкаського краю, освітянам, науковцям, діячам мистецтва і науки, маловідомим сторінкам історії, а також життєвим долям земляків.
Книги відзначаються глибоким знанням особливостей історії краю,
фактологічною ґрунтовністю і структурованістю та дохідливою мовою викладу.
Розповідь супроводжувалась цікавою і змістовною відеопрезентацією.
А працівникам Симоненківської книгозбірні науковець представив надзвичайно цікаве видання «2300 вибраних мудрих думок про книгу і читання», яке буде корисним як для бібліотечних працівників, так і для відвідувачів книгозбірні - науковців, викладачів, студентів, учням та всіх тих, хто шанобливо ставиться до Книги як найавторитетнішого джерела знань.

78888 ...