Молодіжна літературна премія імені Олени Журливої

Молодіжна літературна премія імені Олени Журливої (далі Премія) заснована у 2018 році виконавчим комітетом Смілянської міської ради з метою виявлення та розкриття творчих здібностей та обдарувань підростаючого покоління та молоді; заохочення та підтримки юних літераторів та читців, тим самим спонукання їх до написання високохудожніх літературних творів, підвищення майстерності їх виконання, спрямованих на розвиток української літератури, збагачення культурно-мистецької спадщини міста, розвиток національної духовності та культури.
Премія присуджується один раз на рік, до дня народження поетеси (24 червня) розпорядженням міського голови на підставі рішення конкурсної комісії. Розмір премії становить 1500 грн.
Право висунення робіт на здобуття премії мають колективи та учасники творчих спілок і товариств, мистецьких установ, навчальних закладів, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури, роботи з молоддю.
Премія присуджується в двох номінаціях:
а) написання власних творів (враховується глибокий зміст, стиль письма, оригінальність, актуальність тематики).
б) виконання літературних творів (враховується високохудожнє усне виконання, розкриття теми, сценічна культура, виконавська майстерність та дикція).
У конкурсі беруть участь діти та молодь, віком до 25 років.

Лауреати премії:

2018 рік
- У номінації «Написання власних творів»:
І місце - учениця школи №3-колегіуму Юлія Литвин та учениця ЗОШ №10 Олена Гурняк; ІІ місце - Марія Карпань; ІІІ місце - Ганна Скорик
- У номінації «Виконання літературних творів»:
І місце – випускниця ЗОШ №1 Марія Плієва та учениця ЗОШ №10, вихованка БДЮТ Діана Протас; ІІ місце - Марія Карпань, а ІІІ місце - Богдана Нечай

78888 ...