Онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

13 грудня 2022 року відбувся онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі». Захід проходив в межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Модератор – Антоніна Букач, сертифікований тренер Google,

засновниця Академії цифрового розвитку.

Головними темами онлайн-марафону були:

-Цифрова грамотність для подолання викликів, спричинених пандемією та війною

-Лідерство жінок, як цифрових менеджерів громад під час війни

-Опанування різних цифрових навичок за допомогою національного проєкту Дія. Цифрова освіта

-Формування базових цифрових навичок жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах

-Навчальні сесії щодо налаштування. мобільних пристроїв, пошуку та установки застосунків, використання онлайн-ресурсів для навчання, організація ефективної комунікації, отримання цифрових послуг онлайн.

Особлива увага зверталася на можливості цифрових інструментів для підвищення спроможності жінок з особливими фізичними потребами та внутрішньо переміщених осіб.

Слухачі онлайн-марафону мали можливість брати участь у майстер-класах, інтерактивних вправах та інтерактивній каві і вигравати призи.

Відділ аналітико-методичної роботи надіслав листи-запрошення бібліотекам ТГ області до участі у заході.

В онлайн-марафоні взяли участь фахівці ОБЮ ім. В. Симоненка. А провідний методист Олена Башлик виграла 2 подарунки за активну участь та правильні відповіді.

78888 ...