Онлайн нарада щодо надання якісних культурних послуг

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України організували та провели онлайн нараду щодо питань з нагальних потреб жителів територіальних громад з надання якісних культурних послуг.

Модератор – Ольга Россошанська.

Доповідачі – Марина Кулініч та Олексій Чмир – представники Міністерства культури та інформаційної політики.

У своєму виступі Марина Кулініч проаналізувала типові помилки при внесенні даних про центри культурних послуг (ЦКП) у базу, розповіла про алгоритм створення ЦКП у територіальних громадах (ТГ) та реорганізацію існуючих закладів культури. Також було запропоновано варіант організаційно-управлінської структури ЦКП, висвітлено питання оплати праці та брендингу. Наприкінці виступу доповідачка презентувала посібник «Центр культурних послуг у територіальній громаді» виданий у співпраці Міністерства культури та інформаційної політики і ГО «Товариство дослідників України».

Олексій Чмир розповів про державні соціальні нормативи у сфері культури та чинні перспективні мінімальні стандарти. Представник Міністерства культури зазначив, що згідно з новими змінами у законодавстві, визначено базовий набір культурних послуг та субвенції.

В онлайн нараді взяли участь фахівці ОБЮ імені Василя Симоненка.

78888 ...