Проблемне навчання фахівців відділів інформаційних технологій обласних бібліотек для юнацтва, молоді

25-29.10.2021 р. в онлайн-форматі проходило проблемне навчання фахівців відділів інформаційних технологій та електронних ресурсів обласних бібліотек для юнацтва, молоді «Цифровізація в бібліотечній сфері : сучасність та перспективи розвитку в бібліотеках України для юнацтва».
Організатор – Державна бібліотека України для юнацтва. Заняття проводили фахівці Міністерства культури та інформаційної політики, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Національної бібліотеки України імені В. Вернадського, ДБУ для юнацтва, Науково-технічної бібліотеки ім. Г. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського», ТОВ «Український фондовий дім».
Слухачі навчання мали змогу ознайомитися з темами : «Інтеграція та автоматизація бібліотечно-інформаційних технологій», «Сучасні проблеми і тенденції айті технологій у бібліотеках», «Вимоги універсального дизайну для сайтів та інформаційних продуктів бібліотек», «Читання у цифровому світі», «Авторитетні файли : значення та використання», «Політика Міністерства культури та інформаційної політики у контексті цифрової трансформації» тощо.
Навчання проходив провідний програміст ЧОБЮ ім. В. Симоненка О. В. МАКСИМЕНКО, який за темою навчання 3.11.2021 р. провів заняття по підвищенню кваліфікації для фахівців Симоненківської книгозбірні.

78888 ...