Розвінчувач легенд Валентин Лазуренко

Тиждень краєзнавства продовжився 22 вересня зустріччю студентів Черкаського економіко-правового фахового коледжу з Почесним краєзнавцем України, доктором історичних наук, професором, проректором з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету, громадським діячем Валентином Лазуренком.

Нові відомості з історії Чигиринщини, несподівані факти, пов’язані з похованням Богдана Хмельницького стали основою краєзнавчого діалогу. Студентська молодь ще більше переконалася, як багато таємниць тримає наша мала Батьківщина і як добре, що є талановиті, залюблені у рідний край люди, які ці таємниці відкривають.

Відгук Валентина Лазуренка: "Про краєзнавчий рух на Черкащині, значення шкільного краєзнавства для формування патріотів рідної землі та її літописців, про ЧДТУ, про сучасні пошуки крипти Богдана Хмельницького та їх значення для сучасного державотворення, про Тараса Шевченка і його пророче слово, про селян-фермерів в роки Непу та багато іншого говорив сьогодні на творчій зустрічі з читачами Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, в стінах якої цей тиждень гамірно і людно, адже проходить щорічний вересневий Тиждень краєзнавства “Я починаюсь з отчої землі”. Дякую щиро Катерина Вербівська за запрошення і щиру українську бібліотечну гостинність"

Більше

78888 ...