Унікальний артоб’єкт «Серце України».

Арт-об’єкт «Серце України», побудований на честь 30 – річчя Незалежності України, урочисто було відкрито 23 серпня 2021 року – у День Державного прапора України.
Арт-об’єкт символічно поєднав 24 області України та АР Крим. Вони представлені у формі 25 пар крил висотою 5 м кожна, прикрашених автентичним місцевим орнаментом кожного регіону. Білі сталеві крила є втіленням поєднання чистоти і сили нашої Батьківщини.
У центрі комплексу, під склом, міститься скульптура у вигляді серця, що завдяки підсвітці пульсує, а спеціальний звуковий супровід імітує його серцебиття. Якщо підійти до неї, можна почути серцебиття нашої країни.
Із західної сторони, поряд із комплексом, розташований флагшток із прапором України. Його висота – 52 метри, розмір полотна – 9 на 13 метрів. Це найбільший стяг на Черкащині, який було піднято 23 серпня 2021 року.
Збудовано арт-об’єкт у рамках програми «Великого будівництва» президента Володимира Зеленського. При підході до комплексу розміщено інформаційний щит з текстом про об’єкт, спонсорів будівництва та цікаві об’єкти на Черкащині. Є також копія об’єкту для незрячих. А навколо кольори нашого прапора.

78888 ...