Наші видання 2010

Василь Симоненко. З матір’ю на самоті…: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії). Бібліографію до теми подано трьома блоками: матеріали про Г.Ф.Щербань-Симоненко; вірші В.Симоненка про матір; характеристика образу матері у творах поета. Матеріали розміщено в зворотній хронології.
/text/

Василь Симоненко на сторінках твого підручника: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Н.Сім’яниста.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії).До пропонованого списку включено твори Василя Симоненка, які вивчаються в школах за навчальною програмою з української літератури.Твори поета подаються у зворотно-хронологічному порядку, в межах року – за алфавітом. Згруповані вони у три блоки: окремо видані книги, твори вміщені в збірниках та хрестоматіях, твори у періодичних виданнях.Критичні та методичні матеріали подаються окремо і мають хронологічні рамки: 2000-2009 рр.Бібліографічний список базується на матеріалах, які є у фондах бібліотеки, і може бути використаний учителями й викладачами, учнями та студентами при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

/text/

Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. літературозн. нарису В.Т.Поліщук; авт.-упоряд. Н.М.Філахтова.-Черкаси: Б.в.,2010.-40 с.- (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 11). Біобібліографічний нарис„Дивосвіт слова і пензля Валентини Кузьменко-Волошиної” із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги, статті та мистецькі твори, автором яких є лауреат премії 2009 року В.Ф.Кузьменко-Волошина, а також містить матеріали про її літературну та мистецьку творчість. Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів, шанувальників творчості В.Кузьменко-Волошиної.

\text\

Дистанційна освіта – крок у майбутнє: бібліогр. дайджест для молоді / авт.-уклад. Т.Л.Карахім; редаг. Н.М.Філахтова; КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с.

\text\

Дослідниця землі Чорнобаївської. Марія Приліпко: кн. закладка / Черкас. обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка; авт.-уклад. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(Постаті у дзеркалі бібліографії). Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” присвячений М.В.Приліпко, досвідченому педагогу і невтомному краєзнавцю. Біобібліовебліографічний список включає книги М.В.Приліпко і найважливіші статті з періодичних видань, а також публікації про неї та повідомлення в Інтернеті. Джерела розміщені в зворотній хронології. Пропоновані матеріали можуть бути використані при вивченні курсу „Історичне краєзнавство”.

\text\

Лауреат із донецьких степів. Микола Тютюнник: біобібліогр. нарис / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка”; Черкас. обл. ради; авт.-укладач Н.М.Філахтова; авт. вст. ст. Л.Стрельник. - Черкаси: Б.в., 2010. – 32с. – (Лауреати обл. літ. премії ім. В.Симоненка; вип. 12) Біобібліографічний нарис „Лауреатіз донецьких степів. Микола Тютюнник” із циклу „Лауреати обласної літературної премії імені Василя Симоненка” інформує про книги та твори у збірниках та періодичних виданнях, автором яких є Лауреат премії 2009 року Микола Григорович Тютюнник, а також містить матеріали про його творчість. Видання анотоване, розраховане на бібліотечних працівників, учнівську та студентську молодь, вчителів, викладачів та всіх шанувальників української літератури.

\text\


Лицар танцю. Василь Авраменко: кн. закладка / КЗ „Обл.б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко.-Черкаси, 2010.-Буклет-(Постаті у дзеркалі бібліографії). Персональна пам’ятка знайомить з людиною незвичайної та яскравої долі, талановитим хореографом, палким патріотом України В.К.Авраменком. До списку побудованого в зворотній хронології, включено найважливіші документи з фондів обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка, а також Інтернет-джерела.

\text\

Молодіжні субкультури: вебліогр. путівник / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.–Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с. Даний путівник допоможе молодим людям отримати уявлення про роль і місце певних молодіжних субкультур в суспільстві, з’ясувати істинність пропагованих ними ідеалів.

\text\

Перший Симоненківський лауреат. Федір Моргун: кн. закладка / КЗ „Обл. б-ка для юнацтва ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. Г.Бондаренко; ред. О.Забєліна.-Черкаси, 2010.-Буклет.-(постаті у дзеркалі бібліографії). Книжкова закладка із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” продовжує знайомство з видатними краянами, присвячена українському поетові, публіцистові, перекладачеві Ф.О.Моргуну. До пропонованого списку, побудованого в зворотній хронології, включено твори Ф.О.Моргуна, що вийшли окремими книгами та вміщені в періодичних виданнях і збірниках, переклади творів казахських авторів, а також публікації про його життя і творчість з фондів обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

/text/

Побачення зі світом: зелений туризм: бібліогр. путівник /КЗ "Обл. б-ка для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР; авт.-уклад. Т.Л.Карахім.-Черкаси, 2010.-8с.

\text\

Просвітницька місія публічної бібліотеки як фактор розвитку екологічної культури юнацтва: поради бібліотекарю / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт. Н.М.Філахтова; обл.організація Всеукр. Еколог.Ліги.-Черкаси:Б.в.,2010.-13 с.

\text\

Симоненкіана у фондах бібліотеки : бібліогр. розвідка / Комун. закл. «Обл. б-ка для юнацтва ім. В. Симоненка» Черкас. облради ; [авт. Н. Філахтова]. – Черкаси : [б. в.], 2010. – 28 с.

Бібліографічна розвідка «Симоненкіана у фондах бібліотеки» створена за матеріалами радіоогляду «Син мужицький. Золоте коріння», озвученого на обласному радіо 2010 року з нагоди 75-річного ювілею письменника.

Науково-популярне видання знайомить із Симоненкіаною із фондів Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

\text\

Сім чудес Черкащини : вебліогр. путівник /КЗ «ОБЮ ім. В. Симоненка» Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Т. Л. Карахім. – Черкаси: Б.в., 2010. – 12 с.

/text/

Таїна слова Григорія Діхтяренка: бібліогр. список / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад. Н.М.Філахтова.–Черкаси: Б.в., 2010.–Букл.– (Постаті у дзеркалі б-фії). Персональний бібліографічний список із серії „Постаті у дзеркалі бібліографії” запрошує до знайомства з літературним надбанням члена НСПУ, черкаського письменника Г.Ю.Діхтяренка. Бібліовебліографія включає книги Г.Ю.Діхтяренка, вірші та статті, опубліковані в періодичних виданнях, матеріали про письменника, а також Інтернет-повідомлення. Джерела розміщені у зворотній хронології. Список має рекомендаційний характер, базується на фондах обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка і може бути використаний при вивченні курсу „Літературне краєзнавство”.

\text\

Тероризм – загроза людству № 1: бібліогр. дайджест / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” Черкас. обл. ради; авт.-уклад.: Т.Л.Карахім, Н.М.Філахтова. –Черкаси: Б.в., 2010.– 16 с. Бібліографічний дайджест „Тероризм – загроза людству № 1” інформує про книги, статті з періодичних видань, інтернет-ресурси, що побачили світ у 2005-2010 роках і є в фондах Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка. Видання адресоване учнівській та студентській молоді, бібліотечним працівникам, викладачам навчальних закладів і допоможе зайняти активну громадську позицію.

\text\

Царство квітів Катерини Білокур: персон. пам’ятка / КЗ „ОБЮ ім. В.Симоненка” ЧОР; авт.-уклад. М.Доля. – Черкаси: Б.в., 2010. – Буклет. – (Постаті у дзералі бібліографії).

\text\

78888 ...